Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


5 posters

    Magazyn pełen droidów

    Lloyd
    Lloyd
    Admin


    Liczba postów : 396
    Join date : 18/04/2009

    Karta Postaci
    Imie i Nazwisko:: Lloyd Mifune
    Rasa: Czlowiek
    Poziom: 2; 250/500

    Magazyn pełen droidów - Page 3 Empty Re: Magazyn pełen droidów

    Pisanie by Lloyd Pon Lis 09 2009, 14:21

    Lloyd spojrzał to na Firebringera to na dwójkę rycerzy. Nie ufał im. Nie musiał im ufać i nie robił tego. Jedynym człowiekiem w tej grupie z którą mógłby się teraz porozumieć był Luks, ale wydawał się on cały czas wstrząśnięty zaszłymi wydarzeniami i nie miał zamiaru go niepokoić. Według Mifune, to senator Nooram był w to zamieszany. Według niego z treści nagrania wcale nie wynikało, że polityk został zastraszony a raczej, że sam gromadził to wojsko. Politykom nigdy nie można było ufać. Ich fachem było przecież kłamstwo.
    -Skonsultuję te informacje ze swoim mistrzem, a następnie przedstawię je radzie osobiście- mruknął Lloyd chowając dysk w poły swej szaty. Sprawnym ruchem przymocował miecz do pasa i przybliżył się do Luksa by tylko on go słyszał.
    -Udaj się do swojego mistrza, porozmawiaj z nim o tym co się wydarzyło. Jeśli wszystko potoczy się tak jak myślę, za kilkanaście godzin ruszymy na Alderaan*.
    Mifune wyszedł z sali. Rozejrzał się dookoła, wyciągnął komunikator i wybrał połączenie z mistrzem Plo.
    -Mistrzu, tutaj Mifune. Spotkajmy się za godzinę w mojej kwaterze, to ważne- wyłączył nadajnik i ruszył ku wyjściu.

    *- wiadomość, którą słyszy jedynie Luks.

    Jeśli można to ja już opuszczam tę lokację. Czekam jeszcze tylko na rozdanie gratyfikacji
    Avus
    Avus
    Admin


    Liczba postów : 148
    Join date : 15/04/2009

    Karta Postaci
    Imie i Nazwisko:: Tig Lio'Net
    Rasa: Twilek
    Poziom: 1

    Magazyn pełen droidów - Page 3 Empty Re: Magazyn pełen droidów

    Pisanie by Avus Pon Lis 09 2009, 16:16

    //Jasne. Spotykacie się co prawda jeszcze wszyscy w transporterze, który odwiezie was do Akademii, ale nawet jeśli jeszcze pogadacie, możesz już działać postacią gdzie indziej. Będziecie lecieli wszyscy prócz rycerzy, więc możesz podręczyć trochę Firebringera pytaniami. Powinienem dziś wieczorem być na gg.//
    Luks
    Luks


    Liczba postów : 74
    Join date : 18/04/2009
    Age : 28
    Skąd : Toruń

    Karta Postaci
    Imie i Nazwisko:: Taaryn Luks
    Rasa: Czlowiek
    Poziom: 2, 250/500

    Magazyn pełen droidów - Page 3 Empty Re: Magazyn pełen droidów

    Pisanie by Luks Pon Lis 09 2009, 19:40

    Pozwalając działać kojącej ciało mocy, otrząsnąłem się ze stanu lekkiego zamroczenia. Stanąłem już wyprostowany, żegnając się po misji z Kailen i jej mistrzem. Nie pytałem też, co będziemy teraz robić. Na razie chciałem wrócić do akademii, by spotkać się z mistrzem Eethem.
    Lloyd chce iść do rady? Musi się chyba domyślać czegoś więcej. Usłyszawszy szeptane słowa Mifune, skinąłem lekko głową, dając do zrozumienia, że zrozumiałem. I tak zresztą miałem zamiar to zrobić. A misja na Alderaan? Zapowiadało się ciekawie. I niebezpieczniej, niż teraz. Byleby tylko pozwolili nam tam polecieć. To raczej oczywiste, że tam potoczy się dalsza historia, jeśli to tylko nie pułapka, ale prawdopodobieństwo tejże jest praktycznie zerowe. Łowca nie wyglądał na aż tak bystrego, sądząc po jego powrocie prosto w ręce mistrza zakonu.
    Nie czekając dłużej na specjalne zaproszenie, ruszyłem w stronę transportowca, by usiąść spokojnie w fotelu, piętnaście minut pomedytować, po czym po poinformowaniu mistrza Eetha przez komunikator o zakończeniu misji i wzięciu szybkiego prysznica w kwaterze, udać się na jego spotkanie.
    Kyle Bothu
    Kyle Bothu


    Liczba postów : 50
    Join date : 18/04/2009

    Karta Postaci
    Imie i Nazwisko:: Kyle Bothu
    Rasa: Czlowiek
    Poziom: 2

    Magazyn pełen droidów - Page 3 Empty Re: Magazyn pełen droidów

    Pisanie by Kyle Bothu Wto Lis 10 2009, 15:31

    Chłopak przypiął w końcu miecz do pasa i za Luksem ruszył do transportowaca.
    - Biedna Kalien... - przemknęło mu przez głowę. Już od początku drogi był skupiony. Wyjął komunikator i już miał się skontaktować z mistrzem... lecz jednak tego nie zrobił. Otulił się szatą i wsiadł do transportowca. Usiadł spokojnie na fotelu i skupił się na myśleniu.

    Sponsored content


    Magazyn pełen droidów - Page 3 Empty Re: Magazyn pełen droidów

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 09 2024, 23:26