Aldarox Kerth'sun

  Share
  Aldarox Kerth’sun
  Aldarox Kerth’sun

  Liczba postów : 1
  Join date : 18/03/2010

  Karta Postaci
  Imie i Nazwisko:: Aldarox Kerth'sun
  Rasa: Zabrak
  Poziom: 1

  Aldarox Kerth'sun

  Pisanie by Aldarox Kerth’sun on Pią Mar 19 2010, 00:36

  Karta postaci

  Dane:

  Imię i nazwisko: Aldarox Kerth'sun
  Płeć:Mężczyzna
  Wiek:19
  Rasa:Zabrak
  Języki:Basic, Zabrański
  Klasa:Żołnierz Republiki
  Specjalizacja:Szpieg
  Ranga:Rekrut
  Poziom: 1
  Doświadczenie: 0

  Cechy

  - Siła: 4
  - Wytrzymałość: 3
  - Kondycja: 3
  - Refleks: 5
  - Zręczność: 4
  - Zwinność: 5

  Umiejętności:

  Darmowe - automatycznie przydzielane:
  - Walka na pięści - 0/100 - [podstawowy]
  - Uniki - 0/100 - [podstawowy]
  - Skradanie się - 0/100 - [podstawowy]
  - Akrobatyka - 0/100 - [podstawowy]
  - Refleks - 0/100 - [podstawowy]
  - Wspinaczka - 0/100 - [podstawowy]
  - Pływanie - 0/100 - [podstawowy]
  - Przeszukiwanie - 0/100 - [podstawowy]

  Dodatkowe - wybrane:
  - Używanie lekkiej broni energetycznej dystansowej - 0/100 - [podstawowy]
  - Używanie broni „białej” - 0/100 - [podstawowy]
  - Noszenie pancerzy - 0/100 - [podstawowy]
  - Programowanie droidów - 0/100 - [podstawowy]
  - Hakerstwo - 0/100 - [podstawowy]
  - Elektronika ogólna - 0/100 - [podstawowy]
  - Odkrywanie grobowców, skarbów i zaginionych miast - 0/100 - [podstawowy]
  - Wiedza: zwierzęta i bestie - 0/100 - [podstawowy]
  - Leczenie lekkich ran - 0/100 - [podstawowy]
  - Trucizny - 0/100 - [podstawowy]

  Dodatkowe - rasowe:
  - Odkrywanie nowych planet i układów planetarnych - 0/100 - [podstawowy]
  - Wiedza: sztuka przetrwania - 0/100 - [podstawowy]


  Ekwipunek:
  - Lekka zbroja zwiadowcza
  - Karabin laserowy DC-15A + luneta + trójnóg
  - Kredyty: 200

  Charakter
  W wielkim skrócie Aldarox'a mogą opisać dwa słowa - samotnik oraz wojownik. Od wczesnych lat musiał polegać na sobie, nauczył się ufać tylko własnej osobie. Jest małomówny i skryty, co doskonale odzwierciedla jego motto : "Im mniej o mnie wiedzą, tym mniej mogą przeciw mnie wykorzystać". Jego zaufanie zdobywa się latami - a traci w ciągu kilku chwil.
  Jak przystało na Zabraka jest bardzo odważny. Podejmuje się każdej misji, co czyni z niego wartościowego żołnierza. Każdy cel wyznaczony przez siebie lub dowódców musi zostać spełniony, inaczej oznaczałoby to dla niego plamę na honorze, który bardzo wysoko ceni. Jego najgroźniejsza bronią nie jest blaster, lecz ciało i rozum.
  Ma mieszane uczucia wobec Jedi - są to bardzo dobrzy wojownicy, lecz ta ich Moc ... i ich kosmicznie wysokie ego ... .

  Wygląd:
  Aldarox nieznacznie różni się od innych przedstawicieli swojej rasy. 180 cm wzrostu i 70 kg wagi czynią z niego urodzonego kandydata na wojownika. Młodego żołnierza charakteryzuje przed wszystkim brak włosów. Jest to celowy zabieg, by bardziej uwidocznić wypustki na głowie - dumę jego rasy. Kostne wypustki znajdujące się na jego głowie uniemożliwiają noszenie większości standardowych hełmów.
  Tak jak reszta swojej rasy Aldarox dużą wagę przywiązuje do rytualnych zdobień ciała - nie tylko twarzy ale również reszty skóry. Najbardziej widoczne i rzucające się w oczy są zdobienia wokół oczu i podbródka, które prawdopodobnie otrzymał zaraz po narodzinach. Jego czerwone oczy doskonale współgrają z brązową skórą.
  Większość czasu Aldarox spędza w zbroi, jednak kiedy ma chwilę wolnego czasu w koszarach, przechadza się po swoim pokoju jedynie w samych spodniach obnażając w ten sposób wytatuowany tors oraz medalion wiszący na krótkim łańcuszku.

  Historia postaci:
  Historia młodego Zabraka jest raczej krótka i mało interesująca. Sam dokładnie nie zna swojej przeszłości. W bliżej nieznanych okolicznościach w wieku dziecięcym trafił na Coruscant jako uchodźca z bliżej nieznanej planety. Niestety jak później się okazało na statku, którym przybył nie było jego rodziców. Jedyne co pozostało mu z przeszłości to tatuaże na twarzy oraz durstalowy medalion o dziwnym kształcie.
  Młodym Zabrakiem zaopiekowała się bogata ludzka rodzina kupiecka. To oni nadali mu imię, które obecnie nosi. Od tej chwili życie młodzieńca było sielankom. Opływał w luksusy, dostawał wszystko co chciał, jednak czuł wewnętrzną pustkę. Po latach spędzonych w rodzinie kupców przyszedł czas zmian. W wyniku toczącej się w galaktyce wojny zginęli jego opiekunowie. Musiał uciekać z domu, gdyż groziło mu niebezpieczeństwo ze strony konkurentów jego zmarłych rodziców.
  Tak Aldarox trafił na niezbyt przyjazne ulice Coruscant. O dziwno, chłopak wychowany w luksusach, doskonale radził sobie w nowym środowisku. Życie jednak nie było proste. Aby przeżyć musiał kraść,a nawet mordować. Był członkiem wielu gangów. Nie czerpał satysfakcji z swoich zbrodni, jednak czuł, że jego powołaniem jest walka. Za każdą zbrodnię jaką popełnił młody Zabrak tatuował sobie nowy symbol na ciele.
  Pewnego dnia został złapany na próbie obrabowania magazynu. Wywiązała się walka, w wyniku której jeden z jego towarzyszy zabił agenta ochrony. W ciągu kilku minut zjawił się tam oddział żołnierzy Republiki. Włamywacze zostali otoczeni. Po kilku chwilach już tylko Aldarox był śród żywych - pozostali gangsterzy zginęli próbując uciec. Zabrak poddał się, co nie było dla niego zbyt przyjemne - urażona duma i honor. Dano mu wybór - albo trafi do więzienia albo wyda szefa swego gangu i przyłączy się do wojsk Republiki.
  Aldarox nie miał wyboru - tracąc resztki honoru wydał swoich towarzyszy i przyłączył się do wojsk Republiki. Rozpoczął się kolejny etap w życiu, teraz już, młodego rekruta.
  Rasen Interso
  Rasen Interso

  Liczba postów : 13
  Join date : 20/03/2010

  Re: Aldarox Kerth'sun

  Pisanie by Rasen Interso on Nie Mar 28 2010, 16:16

  -Charakter i wygląd są ładnie opisane, ale historia o wiele za krótka. Przedłuż ją a dam ci akcept.

   Obecny czas to Sro Sty 23 2019, 19:20