Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


    Za kilka kredytów więcej...

    Kailen
    Kailen


    Liczba postów : 148
    Join date : 03/06/2009

    Karta Postaci
    Imie i Nazwisko:: Kailen Saar
    Rasa: Catharianin
    Poziom: 1

    Za kilka kredytów więcej... Empty Za kilka kredytów więcej...

    Pisanie by Kailen Czw Kwi 01 2010, 12:37

    Nar Shaddaa powoli nudziło Larenę. Zbyt dużo cwaniaczków wędrowało po okolicy pragnąc jedynie kredytów i jeszcze raz kredytów. Czas było zmienić okolicę, gdyż coraz więcej osób miało jakieś „ale” w stosunku do Twi’lekanki, która notorycznie obrabiała swoich klientów, a wspólników oszukiwała. Kiedy wreszcie przysłano do niej łowcę głów stwierdziła, że Nar Shaddaa to zdecydowanie nie miejsce dla niej.
    Dość szybko zamówiła bilet na prom zmierzający na planetę zwaną Byss. Dobrze wiedziała, że znajdzie tam swojego dobrego znajomego Zabraka… Dalej nie znalazł nadajnika, który już dawno temu doczepiła do jego statku. Chciała go prosić o drobną przysługę, nie wiedziała jednak jak potoczy się ich rozmowa. Mogło być nieprzyjemnie, zwłaszcza, że ostatnio próbował zostawić ją w samym środku bitwy… Dobrze, że jej ręka się zagoiła i dziewczyna nie miała już problemów ze strzelaniem. Gdyby była mniej sprawna nie zaryzykowałaby spotkania z Desilem.
    Myśląc o swoim dawnym znajomym rozejrzała się po innych klientach promu. Wydawało się, że wszystkie męty galaktyki zgromadziły się w jednym i tym samym miejscu. Tylko jedna osoba wyglądała dość porządnie i wydawała się wyróżniać z tłumu. Był to młody Zabrak. Na Bogów, co ona ostatnio miała do Zabraków? Wydawał się najmniej morderczy z tłumu… Podeszła w jego stronę powoli i usiadła na siedzeniu obok.
    -Bardzo przepraszam, nie przeszkadzam panu? – uśmiechnęła się uroczo, tak jak tylko ona potrafiła- Wygląda pan na osobę godną zaufania, a ja mam kilka kredytów do wydania i robotę do zrobienia. Widzi pan, mój znajomy Zabrak bawi się gdzieś w stolicy Byss. Jednakże nie znam dokładniejszej jego lokalizacji. Nazywa się Desil Reveran. Czy mogłabym liczyć na pomoc w odnalezieniu go?
    Paręnaście godzin później statek wylądował na Byss. Mogli rozpocząć poszukiwania…

      Obecny czas to Pią Mar 29 2024, 03:36