Regulamin

  Share
  Lloyd
  Lloyd
  Admin

  Liczba postów : 396
  Join date : 18/04/2009

  Karta Postaci
  Imie i Nazwisko:: Lloyd Mifune
  Rasa: Czlowiek
  Poziom: 2; 250/500

  Regulamin

  Pisanie by Lloyd on Nie Sie 02 2009, 13:15

  Regulamin Forum

  Zasady ogólne


  1.Star Wars Interlude to PBF (Play By Forum) stworzone od fanów dla fanów a jego celem jest zabawa.
  2.Każdy rejestrujący się użytkownik automatycznie zatwierdza Regulamin i zgadza się na wszystkie jego punkty. W innym razie, należy natychmiast usunąć konto.
  3.Na forum obowiązuje zasada poszanowania innych oraz ich poglądów, pochodzenia etnicznego, religii. Obrażanie użytkowników, symboli religijnych, ras może zostać ukarane zablokowaniem lub usunięciem konta na forum.
  4.Użytkownicy są zobowiązani do utrzymywania podstawowego poziomu kultury osobistej. Przesadne używanie wulgaryzmów będzie karane ostrzeżeniami, a w skrajnych przypadkach nawet usunięciem konta.
  5.Administracja, w skład której wchodzą administratorzy oraz mistrzowie gry są grupą wspomagającą, ich celem jest pilnowanie forum, a nie rządzenie nim. Oznacza to, iż mają oni ograniczone kompetencje, zaś gracz powinni być wyrozumiali dla ich błędów, nieobecności czy opieszałości.
  6.Zabrania się umieszczania na forum reklam konkurencyjnych PBF, w szczególności o tematyce SW. Wszelkie inne reklamy muszą być skonsultowane z Administracją, a ich treść może pojawić się jedynie w dziale „Offtop”.
  7.Avatary powinny zawierać wizerunek postaci, którą gramy. Użytkownicy nie posiadający swoich postaci mają dowolność w doborze grafiki.
  8.Wszelka grafika zamieszczona na forum musi spełniać kryteria punktu 3 i 4, oraz nie powinna zawierać treści erotycznych bądź pornograficznych.
  9.Administracja zachowuje prawo do zmiany regulaminu, bez obowiązku powiadomienia o tym użytkowników (zazwyczaj będzie to jednak ogłaszane w odpowiednim temacie).

  Zasady rozgrywki


  1.Rozgrywka na forum zawsze rozpoczyna się od stworzenia i dodania karty postaci w odpowiednim miejscu. Użytkownik może rozpocząć rozgrywkę dopiero po zaakceptowaniu karty, przez Administrację.
  2.Sesje nagradzane punktami Exp, nowymi umiejętnościami lub innymi wartościami ulepszającymi postać muszą być prowadzone przez Mistrza Gry.
  3.Mistrzem Gry można zostać, przechodząc nabór. Aby to zrobić, należy skontaktować się z Administracją i wyrazić chęć rozpoczęcia gry jako MG.
  4.Każda klasa postaci przechodzi szkolenie początkowe, które ma na celu przede wszystkim nauczyć użytkownika jak grać oraz zapoznać go z działaniem mechaniki. W przypadku, kiedy gracz wykazuje znajomość zarówno mechaniki jak i działania systemu Storytelling, Mistrz Gry może przyśpieszyć szkolenie lub zakończyć je natychmiastowo, nadając postaci wszystkie niezbędne, początkowe umiejętności.
  5.Każdy gracz prowadzi tylko jedną (1) postać.
  6.Istnieje możliwość zmiany postaci z własnej woli, lecz nowo stworzona postać posiada jedynie 50% zdobytego Exp i kredytów oraz wyzerowane umiejętności.
  7.Jeśli postać zginie, gracz może stworzyć nową postać, posiadając 80% Exp i kredytów starej postaci, oraz dowolne umiejętności obniżone o jeden poziom zaawansowania.
  8.W przypadku punktu 6 i 7 poziom ustalany jest zgodnie z tabelą wymaganego Exp na dany Level. Analogicznie ma się to względem cech.


  Zasady MG


  1.Mistrz Gry ma prowadzić rozgrywkę dla graczy, a nie znęcać się nad nimi lub ich faworyzować. Obejmując to stanowisko, użytkownik zobowiązany jest być maksymalnie obiektywny.
  2.Mistrz Gry decyduje o kwestiach spornych w misjach, szkolenia etc. Od jego decyzji można się odwołać, kierując sprawę do Administracji.
  3.Po zakończeniu misji, szkolenia etc. Mistrz Gry zobowiązany jest podsumować wydarzenie, dodając graczom odpowiednią pulę punktów oraz kredytów, określić rozwój ich postaci oraz zamknąć temat, w którym trwałą rozgrywka.
  4.Mistrz Gry zobowiązany jest określić rozwój postaci oraz wypisać przyznane jej wynagrodzenia w karcie postaci danego gracza, jako nowy post. Na bazie tych informacji karta gracza będzie modyfikowana.
  5.Mistrzowie Gry i tylko oni, mają prawo wypowiadać się w tematach stanowiących karty postaci, chyba, że Administracja zatwierdzi wypowiedź kogoś jeszcze.
  6.Mistrza Gry należy szanować. Zabrania się szantażowania go, prześladowania i tego typu zachowań. Pełnienie tej funkcji również wymaga czasu i poświęcenia, warto być wyrozumiałym.


  _________________
  Karta Postaci

  NPC
  Mistrzyni Jedi Malii
  Darth Cruentus
  Darth Frass
  Darth Talon
  Darth Adius
  Zarnak
  Kila
  Rycerz Jedi Nathir

   Obecny czas to Sro Sty 23 2019, 19:44